Widgets

Voetbal is onze passie...

De betuwe is onze trots

Bestuur

Het bestuur van de voetbalvereniging FC Lienden bestaat uit 5 leden en wordt benoemd door de algemene ledenvergadering van de vereniging.
Het jeugdbestuur wordt benoemd door het bestuur.

Correspondentieadres bestuur: Het Binnen 15, 4033 EN Lienden. E-mail: secretaris@fclienden.nl

Hoofdbestuur
 Naam  Functie  In portefeuille o.a.
Gerard van Lienden
Tel. 06-20498524
E-mail: voorzitter@fclienden.nl
Voorzitter (ai)

 

Voorzitterschap
Kantinezaken
Contractbeheer

 

Dick van Ingen 
Tel. 06 40282954
E-mail: secretaris@fclienden.nl
Secretaris

 

Secretariaat
Seniorenvoetbal
Wedstrijd-/Scheidsrechterszaken

Michel van Schaik
Tel. 06-29420007
E-mail: penningmeester@fclienden.nl
Penningmeester

 

Penningmeesterschap

Sander van Meurs
Tel. 06 51353919
E-mail: jeugdvoorzitter@fclienden.nl
Vice voorzitter

Jeugdvoetbal

Rien van Wijk
Tel. 06 57427868
E-Mail: algemenezaken@fclienden.nl

Algemeen bestuurslid

2e Penningmeester

Algemene Zaken

Penningmeesterschap

Arno van Ommeren 
Tel. 06 11247094
E-mail: veiligheidscoordinator@fclienden.nl
Algemeen bestuurslid

 

Normen & waarden
Sportiviteit & respect
Veiligheid en orde
Coördinator Activiteiten

Tenue's en kleding

Daniëlle Rorije
E-mail: kantinezaken@fclienden.nl
Algemeen bestuurslid 

Kantinezaken

Grimbert van Blijderveen
Tel: 06-13252943
Email: sponsoring@fclienden.nl
Algemeen bestuurslid

 

Commerciële zaken

 

 

Jeugdbestuur
 Naam  Functie
Sander van Meurs
Tel. 06 51353919
E-mail: jeugdvoorzitter@fclienden.nl
Voorzitter

Dick van Kleef
Tel. 06 53420606
E-mail: dvkleef@ssr-arnhem.nl

Hoofd jeugdopleiding

Gijs Bol
Tel. 06 29093416
E-mail: gijsbol@hotmail.com

Coördinator materialen en kleding
Richard van Ledden
Tel. 06 29117312
E-mail: wedstrijdsecretariaatjeugd@fclienden.nl

Secretariaat
Wedstrijdsecretariaat
Administratie

Erwin Vermeer
Tel. 06 22490238
E-mail: e.n.vermeer@planet.nl
Communicatie, audio-visueel en fotografie
Agnieszka Zaaijer
Tel. 06 46624422
E-mail: agazaaijer@gmail.com
Coördinator activiteiten

 

 

Delen